Dizajn časopisa
Dizajn časopisa
Sigurni Blic Pogon

Clexi

Sigurni Blic Pogon Clexi je visoko sigurnosni kriptirani bljeskalica, kombinacija sigurnog prostora za pohranu i biometrijske tehnologije putem bluetooth-a kako bi se spriječio neovlašteni korisnik zlonamjerni pristup vašim podacima. Prvi šifrirani bljesak voziti na svijetu s pametnim telefonom! Upotrebom sigurnosne zaštite podaci će se pohraniti na Clexi uz najviši stupanj sigurnosti. U vašem sustavu nije potreban dodatni softver ili program da bi ga pokrenuli. Clexi je vrlo jednostavan za upotrebu, brz i jednostavan za upotrebu; priključite, dodirnite i reprodukujte. Moguće je i dijeljenje Clexi-ja; Kroz aplikaciju vlasnik može ovlastiti druge korisnike za razmjenu podataka.

Ime projekta : Clexi, Ime dizajnera : Maryam Heydarian, Ime klijenta : Clexi.

Clexi Sigurni Blic Pogon

Ovaj dobar dizajn dobitnik je nagrade za dizajn na takmičenju za dizajn ambalaže. Svakako biste trebali vidjeti nagrađeni dizajnerski portfelj nagrađivanih kako biste otkrili mnoštvo drugih novih, inovativnih, originalnih i kreativnih dizajnerskih radova na ambalaži.

Dizajn dana

Izvanredan dizajn. Dobar dizajn. Najbolji dizajn.

Dobri dizajni stvaraju vrijednost društvu. Svakodnevno imamo poseban dizajnerski projekt koji pokazuje izvrsnost u dizajnu. Danas nam je drago da pokažemo nagrađivani dizajn koji čini pozitivnu razliku. Svakodnevno ćemo se predstavljati odličnim i nadahnjujućim dizajnom. Svakako nas posjetite svakodnevno kako biste uživali u novim dobrim dizajnerskim proizvodima i projektima najvećih dizajnera širom svijeta.